Firma TP Tomasz Podsiadlik została założona w 2003 r w Warszawie. Firma zatrudnia specjalistów doświadczonych w dziedzinie doszczelnień wszelkich obiektów budowlanych, a w szczególności budowli podziemnych.

Firma dowodzona jest przez mgr inż. Tomasza Podsiadlika, który dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w różnych zagadnieniach związanych z produkcją budowlaną, a w szczególności z uszczelnianiem i izolowaniem konstrukcji. Jego doświadczenie wynika głównie z pracy w takich przedsiębiorstwach budowlanych jak: Bud Montex Sp z o.o., POLBET S.A., ABH NOMOS Sp. z o.o. i 17 lat pracy we własnej firmie.

Posiadamy doświadczenie w pracach uszczelniających zarówno na dużych i wymagających obiektach budowlanych (np.: warszawskie metro,lotnisko Okęcie, podziemne hale garażowe) jak i w likwidcji przecieków i wilgoci na niewielkich powierzchniach (domy mieszkalne, piwnice, balkony itp.).

W naszej pracy cieszy nas możliwość skutecznej walki z przeciekami wody. Nie boimy się trudnych zleceń. Szczególnie duże zadowolenie daje nam doszczelnienie obiektów, które przed naszą pracą były mocno przeciekające lub wręcz podtopione.

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski. Dostosowujemy godziny naszej pracy do oczekiwań klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą usług!